DSC07836

 

Most na ul. J.Jałowieckiego w Korbielowie nareszcie doczekał się przebudowy , od dawna mógł ulec zawaleniu z uwagi na podmyte fundamenty.Dzieci będą miały znowu możliwość skrócenia sobie drogi do szkoły a mieszkańcy do swoich posesji. Więcej zdjęć w galerii.

Czy mostek nad wodospadem w Korbielowie ma szansę na remont ? Służy on od dawna mieszkańcom a także turystom spacerującym po Korbielowie , mógłby służyć także rowerzystom jako krótsza trasa na Korbielów Górny. Służy  jako punk widokowy.Więcej zdjęć w galerii.

DSC07980

 

Jak już wróciła promesa do Korbielowa, to może ul.Rzeczna  doczeka się uregulowania brzegu rzeki.Ulica ta dla turystów jak i mieszkańców jest niezbędna w naszej miejscowości a podczas remontu mostu skracała odciętym mieszkańcom drogę do sklepu czy na przystanek autobusowy.Można udać się nią na ścieżki rowerowe pomijając ul.Beskidzką. Ulica ta łączy się z mostkiem nad wodospadem a razem tworzą widokowo ładny spacernik.Więcej zdjęć w galerii.

DSC07974

 

Czy te rejony w przyszłości będą lepiej wyglądały? Czy w naszej miejscowości doczekamy się więcej inwestycji pod katem turystycznym?